-

تردمیل ماتریکس T3XE دارای نمایشگر 16 اینچی LCD می باشد. این دستگاه قابلیت اتصال به اینترنت را دارد. ورودی USB هم در این دستگاه تعبیه شده است.

ابعاد تسمه جایی که شما بر روی آن راه می روید، 51*153 سانتی متر است. حداکثر شیبی که این تردمیل میتواند به شما ارائه دهد تا 15 درصد است که شیب تردمیل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید فضای کوه نوردی را در خانه برای خود شبیه سازی کنیدو کالری سوزی خوبی در بدن به راه بیندازید. موتور این تردمیل 4.2 اسب بخار قدرت دارد که شما اگر حتی با نهایت سرعت دستگاه که 20 کیلومتر است هم بر روی تسمه دستگاه بدوید، تردمیل دچار مشکل یا لرزشی نمی شود.

وزن این دستگاه 172 کیلوگرم است و قادر است تا 185 کیلوگرم را تحمل کند. ابعاد این تردمیل آمریکایی 85*142*215 سانتی متر است. در زمان استفاده از این تردمیل می توانید به گوشی های هوشمند خود نیز متصل شوید و از امکانات آن نیز استفاده کنید. در زیر پایه های این تردمیل چرخ برای جابه جایی نیز تعبیه شده است. گیره ایمنی تردمیل ها باعث می شوند اگر در زمانی که تعادل شما به هر دلیلی بهم خورد، موتور دستگاه خاموش شود و شما دچار آسیبی نشوید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 22 خرداد 1397 | 14:32 | نویسنده : هایپرجیم |